Akce, činnost


KČT, oblast Moravskoslezská a odbory KČT v Moravskoslezském kraji pořádají každoročně řadu turistických akcí. Každým rokem je vydáván Kalendář turistických akcí KČT oblasti Moravskoslezské a Kalendář turistických akcí v České republice. Tyto kalendáře jsou k dispozici všem odborům naší oblasti.

V současné době jsou k dispozici kalendáře akcí jak KČT oblasti Moravskoslezské, tak kalendáře akcí v České republice na sekretariátu KČT, oblasti Moravskoslezské.

Některé odbory naší oblasti mají vlastní webové stránky, na kterých informují o svých turistických akcích - viz. Seznam odbory msk.xlsx (23,8 kB)

 

  • Přivítejte Nový rok na některé akci Novoročního čtyřlístku, například na Pradědu, nejvyšší hoře na Moravě. Drobný výtěžek sbírky poslouží na výstavbu některé z nových turistických tras pro vozíčkáře, naše zdravotně postižené spoluobčany. Jednu takovou jsme vloni otevřeli v Hrabyni a rádi bychom v tom pokračovali.
  • Vystupte na svůj vrchol v rámci celostátního bloku těchto akcí, zaměřených na podporu výstavby Bezručovy chaty na Lysé hoře. Navíc jsme otevřeli v rámci této akce nový cyklus výstupů na Moravskoslezské vrcholy.